Babcia wie najlepiej, czyli kosmetyki Babuszki Agafii

W polskiej i nie tylko polskiej tradycji utrzymuje się przekonanie, że babcia wie najwięcej – to ona przekazuje najważniejsze informacje i życiowe porady młodszemu pokoleniu. Równie dużo wie Babcia Agafia, która jest producentem kosmetyków do pielęgnacji włosów i ciała. O czym wie najlepiej? W jaki sposób pielęgnować i dbać o włosy, a także o skórę dłoni i całego ciała.
Natura dobra kiedyś i dziś
Jeszcze kilkadziesiąt lat temu kobiety swoją pielęgnację opierały jedynie na naturalnych składnikach. Korzystały z tego co można było znaleźć pod ręką, czyli zioła, olejki czy esencje, a także inne składniki codziennego użytku jak jajka czy mleko. Doświadczenia ich przodków, a także badania, które zaczęto później prowadzić doprowadziły do pewności skuteczności działania poszczególnych ziół i środków do pielęgnacji skóry i włosów. Dzisiaj większość produktów dostępnych na półkach drogerii i sklepów różnego rodzaju oferują produkty kosmetyczne o dużej skuteczności oraz szybkim czasie działania. Okazuje się jednak, że ilość chemicznych substancji znajdujących się w składzie bardziej niszczy niż leczy zniszczone włosy czy suchą skórę. Przynoszą one chwilowe efekty początkowe, jednak po dłuższym czasie użytkowania okazuje się, że stan włosów i skóry powraca do tego, który był widoczny wcześniej.
Włosy i skóra dłoni oraz ciała
babcia agafia produkuje kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji skóry ciała, w tym dłoni oraz do pielęgnacji włosów, które są suche, słabe, zniszczone. Wszystkie produkty dostępne są w różnych seriach, w zależności od tego, jaki jest ich główny problem. Klientki mogą być pewne co do możliwości tych produktów – są bezpieczne dla skóry i włosów, nie obciążają ich ani nie pogarszają ich stanu. Wszystkie naturalne substancje znajdujące się w składzie jedynie polepszają kondycję włosów i sprawiają, że są one piękniejsze, zdrowsze.
Babcia Agafia to produkty, o których warto pamiętać. Korzystanie z naturalnych składników wspomaga naturalny budulec włosów i skóry.